KONST / Litografier / Litografi 8102069
nr 810 2069
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), signerad-81, 58/70, 40x60
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 februari 2013
kl 20:53:08
700 kr
1.000 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas